Keliaujate su vaikais? Pasirinkite tinkamiausią viešbutį!

Lietuviams yra įprasta, kartą per metus keliauti kartu su šeima kur nors į užsienį pailsėti. Dažnai suaugusieji rinkdamiesi keliones atsižvelgia į viešbučius, jų kokybę, kainą, teikiamus patogumus, strateginę vietą šalyje. Tačiau, renkantis keliones su šeima – tai yra su vaikais – tai turi ir tam tikrą specifiką. Ypač keliaujant su vaikais būtina atsižvelgti į viešbutį, kuriame ketinate apsistoti kelionės metu.

Žinoma, keliaujant šeimai su vaikais kinta ir pačios kelionės kaina. Vien lėktuvo bilietai (kad ir pasirinkus pigus skrydziai ), tampa daug brangesni, o ką jau kalbėti apie didesnį, labiau pritaikytą šeimai, viešbučio kambarį ir eksursijas kitoje šalyje (kur bilietus vien š muziejų teks pirkti 3 – 4 ar net daugiau žmonių didesnė kiekį).

Taigi, šiame savo straipsnyje aptarsiu kaip pasirinkti (kokiais kriterijais geriausia įvertinti) viešbutį, kuriame ketinate gyventi visa šeima – su vaikais. Gi šiais laikais net gi galima susidurti su tokiais viešbučiais, kuriuose gali gyventi tik suaugę – su vaikais niekas čia Jūsų nepriims.

Pirmiausia, kaip jau minėjau, reikia atsižvelgti ar apskritai Jūsų pasirinktame (ar norimame pasirinkti) galima gyventi su vaikais, ar įleidžiami tik suaugusieji. Nebūtų malonu, jeigu visa šeima su vaikais nuvažiavę atsotogų į svetimą šalį, atvykę į  iš ansksto užsakytą viešbutį ir tada Jums praneštų, kad viešbutyje gali gyventi tik suaugusieji. Tokiu atveju tektų skubiai ieškotis kito viešbučio ir ne  gana to, pinigiai sumokėti už iš anksto užsakytą viešbutį, nebegrąžinami. Jums bus pasakyta, kad tai yra Jūsų problema, kad neapsižiūrėjote ir tokiu atveju, jau nebegalėsite pateikti jokių pretenzijų.

Antra, kas yra pakankamai svarbu renkantis viešbutį kai važiuojate atostogų vis šeima su vaikais, tai yra, kad kambaryje būtų visi patogumai būtų – dušo kabina, tualetas ir pan. Apie konkretų viešbutį, kurį nusižiūrėjote užsisakyti, galite pasieškoti atsiliepimų internete (dažniausiai pačioje viešbučio internetinėje svetainėje gali rasti skiltį atsiliepimai) ar tiesiog pasiklausinėt keliavusių į tą šalį, kokiame viešbutyje buvo apsistoję ir kaip patiko.

Trečias patarimas naudingas tiems kas nori sutaupyti kelionės metu. Beveik kiekviename viešbutyje yra galimybė paprašyti pastatyti papildoma sulankstomą lovą už simbolinę kainą. Taigi, tiems kurie nori sutaupyti atostogų metu – tai šis variantas yra pats geriausias. Užsisakote norima kambaryje nusižiūrėtame viešbutyje ir paprašote papildomos lovos. Tik ir šiuo atveju reikia nepamiršti pasidomėti ar viešbutyje galima gyventi su vaikais.