Kaip nustebinti savo artimą žmogų?

Kasmet mes pragyvename labai daug gražių švenčių, kurios yra impulsas nustebinti artimus žmones. Deja, dažnai parenkamos dovanos ne tik kad nepatenkina asmenų, kurie turi jas gauti, tačiau tuo pačiu ir mūsų pačių. Juk dovanodami pastarąją su kreiva šypsena veide visada teisinamės, kad mums neužteko laiko. Na kur gi. Tie, kurie nori pasveikinti - visad atras ir laiko ir galimybes pasirūpinti jiems artimus žmogumi.

Vienas iš didžiausių veiksnių, kuris nulemia geros dovanos gavimą yra ne tik įpakavimas, turinys, tačiau taip pat, kaip sugebėsite ją padovanoti. Dažni tik paprasčiausio maišelio įteikimas, kuriame slepiasi daili dovana - tėra kiek neapgalvotas atsainumas, kurio vertėtų vengti siekiant, kad jūsų dovana būtų kuo smagesnė. Taigi, kaip supratote, labai svarbu surasti nišą, kuri ištis pradžiugintų artimą žmogų.

Jei grojate kokiu nors instrumentu - rekomenduojame pasinaudoti galimybe nustebinti dovanos gavėją sukūrus jam kokią nors dainą, ar paprasčiausiai melodiją. Tai gali būti vienas iš originaliausių būdų nustebinti jums artimą žmogų. Padainavę galite įteikti laukinių gėlių puokštę ir nuostabią dovaną, kurią ilgai ir kruopščiai planavote.

Jei neturite galimybių padainuoti - sukurkite bent elementarų eilėraštuką, kurį padeklamuosite savo artimam žmogui. Jis gali būti labai elementarus ir paprastas, svarbiausia, kad sudėtumėte visą savo širdį ir taip gebėtumėte išreikšti savo jausmus. Galite sueiliuoti ką nors apie šventę. Asmeniui, kad ir koks jis būtų, tai labai patiks, kadangi tai vienas intymiausių dalykų.

Idėja: pripūskite daug balionų ir jų viduje patalpinkite šmaikščių eilėraštukų arba palinkėjimų. Taip pat - nekopijuokite jų. Sugalvokite iš širdies. Tai labai asmeniška ir matyti, kad jums asmuo, kuris dovaną gaus tikrai labai rūpi. O juk švenčių proga ir svarbiausia yra nustebinti artimą ir mylimą žmogų.

Dovanos, kurios yra tinkamai pateikiamos, gali be gal pradžiuginti artimą žmogų. Ne visada tinkamo daikto parinkimas gali garantuoti gavėjo šypseną akyse. Nepražiopsokite galimybės pradžiuginti artimą žmogų. Įžiebkite šiek tiek spalvų į jo gyvenimą.